PugTR.Com Açıldı! 
 PugTR Haber

PugTR.Com Açıldı!

 

 

 

11.02.2019 Tarihinde yayın hayatımıza başladık peki pugtr nedir? pugtr'de hangi işlemler yapılabilir?

 

PugTR Pug sahiplerini uluşturan bir portal olarak tasarlanmıştır.Kullanımı oldukça basittir. Üyelik sistemi sayesinde hem kendiniz hemde dostumuzu kaydedebileceğiniz site içi mesajlaşma sistemi sayesinde diğer üyeler ile iletişim kurabileceğiniz bir sistemdir.

 

İnternetteki bilgi kirliliğini gidermek amacıyla kurduğumuz pugtr dostlarımıza dair herşeyi içinde barındıracak beslenme alışkanlıkları,hastalıklar,pug sahiplerinden bakım tavsiyeleri gibi birçok kategoride bilgi bankası olmak ve pug sahiplenmek isteyen arkadaşlarımız için bir Bilgi bankası olmaya geldik...

 

PugTR Bilgiyi sınıflandırmak amacıyla bazı kategorilere ayrılmıştır.

 

EĞİTİM kategorisinde pug ırkı köpekler için eğitim bilgileri(temel itaat,tuvalet eğitimi vs) bulunmaktadır.

 

BAKIM kategorisinde dostlarımız için bakım önerileri nasıl yapılması gerektiği ne sıklıkla yapılması gerektiği gibi bilgiler bulunmaktadır.Bilindiği üzere puglar bakımdan yoksun kalırlarsa hasta olamaya .çok müsaittirler.

 

HASTALIKLAR kategorisinde pug ırkına özgü hastalıklar ve sık görülen hastalıkların tedavisi bulunmaktadır.

 

TECRÜBEYLE SABİT kategorisinde pug sahiplerinin tecrübelerini paylaşıyor olacağız ve yeni sahiplenen arkadaşlarımıza destek olacağız.

 

BESLENME kategorisinde mama önerileri evde mama yapımı için tarifler bulunacaktır.Beslenme birçok durumla doğrudan ve dolaylı ilişkilidir.

 

HABER kategorisinde dostlarımızla ve diğer pet ler hakkında gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

VİDEO kategorisinde ise videolu anlatımlar,komik videolar le konulara videolu destek veriyoruz..

 

PUG Sahipleri özellikle dostlarını eşleştirme konusunda .çok sıkıntı çekmekteler bu durumu değiştirmeye geldik.. PET bölümünden dostunuzu web sitemize kaydedip eşleşme arayan diğer petleri görebilir onlarla mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. KAYIT olmak için tıklayınız.

 

Peki PUG sahiplenmek isteyenleri unuttuk mu? Tabiiki Hayır smiley Web Sitemize Kayıt olarak sahiplendirilen pugları görebilir sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.Etik politikalarımız gereği ücretli sahiplendirilen pet ilanlarının yayınlaması yasaktır.

 

PugTR Sizin için açıldı sizinle büyüyecek....PAYLAŞ   -

PugTR
PugTR

        PugTR Editörü

Yorumlar
    

    Henüz Yorum Yapılmamış Neden İlk Yorumu Sen Yapmıyorsun..


Yorum YapGiriş Yapmadan Yorum Yapamazsınız.. (Kayıt Ol / Giriş Yap)